Havalimanına 15 dk mesafedeyiz

Uluslar Arası Havalimanı olan Milas-Bodrum Havalimanına sadece 15 dk uzaklıktayız. 4 Yerli havayolu şirketi 20 Yabancı hava yolu şirketlerinin aktif kullandığı dünyanın 4 bir yanına sefer düzenlendiği bu havalimanı Milasımıza sadece 15 dk mesafededir. Buda yatırımcılarımız için en büyük etkenlerden sadece biridir.

Tarihi Zenginliklerinden Bafa

Türkiye’nin önemli kuş cennetlerinden biridir. Bafa Gölünün Balat Ovasına bakan batı kıyısı, sonbahar ve ilkbaharda göçmen kuşların konaklayıp üredikleri sığ bir alandır. Bir balıkçılık kooperatifinin faaliyet gösterdiği gölde, avlanan balıklar ve kerevitler yakın zamana değin ihraç edilirdi. Ve Bu cennet  Milas’a bağlı bir kasabadır mesafesi sadece 20 dk kadar uzaktadır.

Deniz’e En Yakın Mahallemiz Güllük

Bodrum’un kalabalığından hoşlanmayan tatilciler için yanı başında daha sakin bir tatil olanağı sunuyor Güllük. Ve bu değerli belde Milas’a bağlı olup sadece 20 dk uzaklıktadır. ÖZKAYA İNŞAAT olarak bu Mahallemizde projelerimiz bulunmaktadır. Yazlık düşünen müşterilerimiz i detaylı bilgi için ofislerimize bekliyoruz veya iletişim için Tıklayın.

Muğla’nın İncisi Milas Mahallesi ÖREN

Ören Gökova Körfezi sahilinde yer alan ve günümüzde Muğla’nın Milas ilçesine bağlı bir mahalledir.Yakın zamanlara kadar kullanılan eski ismi Gereme, antik çağdaki ismi Keramos’tur. (Nitekim, Gökova Körfezi de antik çağdaki ismini yaşatacak şekilde zaman zaman Kerme Körfezi olarak anılmaktadır.) Bu bölgede Paraşüt severler her yıl buluşup değişik etkinliklere gösteri sunmaktadır. Çok şanslıyız ki dünya buraya gelmek için 4 uçak değiştirirken biz sadece 45 dk kara yoluyla ziyaret edebiliyoruz.

Dünyaca Ünlü  Turizm İlçesi BODRUM

İlçe günümüzde önemli bir turizm merkezi olması ile anılmaktadır ki bunda Bodrum’un kendine has bazı özellikleri olması etkilidir. Bodrum sadece Türkiye’de değil dünyada da turizm açısından bilinen bir ilçedir.

Ve Bu İlçeye En yakın ilçe tarihi ile meşhur Muğla’nın bir diğer ilçesi tabi ki yatırım şehrimiz MİLAS’dır, 45 dk mesafesi bulunan Milas’ta ikamet eden halkı hafta sonları zaman geçirmek için giderler ama dünyadaki bodrum aşığı insanlar sadece yılda 1-2 sefer ziyaret edebilirler.

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp İletişim